Informacje o dostawie

DOSTAWA

1. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.

2. Zakupione Produkty są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej.

3. Na termin dostawy Produktu, składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika.

4. Czas kompletowania Produktu, wynosi od 1 dnia do 6 tygodni. (czas realizacji podany jest w opisie danego Produktu).

5. Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w ciągu deklarowanego przez przewoźnika od 1 do 2 Dni Roboczych.

6. Wszystkie terminy odnoszące się do czasu realizacji i dostawy zamówionych produktów dotyczą dni roboczych ( poniedziałek - piątek, bez świąt i wszystkich dni wolnych oznaczonych ustawowo).

7. Zamówienia, w których występują towary o różnej dostępności wysyłane są do klienta po ich całkowitym skompletowaniu, chyba, że strony ustalą inaczej.W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo oprócz bogatej oferty towarów o krótkim czasie realizacji, wiele ekskluzywnych towarów o dłuższym terminie realizacji.Istnieje możliwość podzielenia zamówienia tak, aby towary będące w magazynie i towary o krótszym czasie dotarły do odbiorcy wcześniej - prosimy o kontakt z obsługą .

8. Jeśli zamówiony towar o dłuższym czasie realizacji nie dotrze do nas w czasie określonym na stronie sklepu, to wyślemy do Państwa wiadomość z prośbą o decyzję co dalszego postępowania z zamówieniem (dłuższy czas oczekiwania, podział zamówienia na części lub anulowanie części lub całości zamówienia).