Regulamin sklepu

WARUNKI ZAWIERANIA UMÓW SPRZEDAŻY

Zamówienia można składać poprzez: Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok bezpośrednio ze strony sklepu www.et-poland.com , allegro.pl jak i e-mailem.

Sklep realizuje złożone zamówienia od pon.-pt. w godzinach od 08:00 do 16:00. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14:00, w soboty, niedziele oraz święta,

będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

W przypadku, gdy Klient chce zakupić towar, którego nie ma w ofercie sklepu lub którego parametry odbiegają od parametrów produktów znajdujących się w ofercie sklepu, należy przesłać e-mailem zapytanie o cenę i warunki dostawy.

Każda Umowa Sprzedaży będzie potwierdzana paragonem lub na życzenie Klienta fakturą VAT, które będą dołączane do przesyłek.

W celu otrzymania faktury VAT należy podać potrzebne do jej wystawienia dane w trakcie składania zamówienia oraz zaznaczyć chęć otrzymania faktury VAT w procesie składania zamówienia.


ZWROTY

1. Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie wręczonego przez sklep oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
2. W razie odstąpienia od umowy, Umowa Sprzedaży jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.
3. Sprzedawca dokona zwrotu wartości Produktu wraz z kosztami dostawy, poniesionymi przez Konsumenta, na wskazany przez Konsumenta numer konta bankowego lub w inny wskazany przez Konsumenta sposób.
4. Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania produktu.
5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone. W szczególności dotyczy to Produktów wykonanych na indywidualne Zamówienie.

adres do zwrotu:
Kidmann/Euro Trade
ul. Spokojna 52
83-010 Straszyn


Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.


WPŁATA ZA TOWAR

1.Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:

a) Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Numer konta bankowego: Bank Zachodni WBK 70 1090 1098 0000 0001 3372 9693 ETM Poland sp. z o.o. ul. Spokojna 52, 83-010 Straszyn

(należy podać nr. aukcji allegro i/ lub swój nick allegro i/ lub numer zamówienia)

b) Odbiór osobisty w siedzibie firmy (możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu)

c) Płatność przy odbiorze - Pobranie


Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Brak wpłaty Klienta w stosownym terminie oznacza anulowanie Zamówienia.

W przypadku zapłaty przelewem na rachunek bankowy, Produkt wysyłany jest po zaksięgowaniu kwoty na rachunku bankowym Sprzedawcy lub czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu otrzymania wpłaty.